Par mums

Victorinox. Par kompāniju.

1884. gadā Kārlis Elseners atvēra nažu biznesu Ibach-Schwitz. Tajā laikā Šveice bija viena no nabadzīgākajām valstīm Eiropā. Pirmajos gados Kārlis Elseners cīnījās ar nabadzību un bezdarbu Šveices kantonā, radot darba vietas un palīdzot apturēt emigrācijas plūsmu.

1891. gadā viņš pirmo reizi piegādāja karavīra nazi Šveices armijai. 1897. gadā viņš turpināja attīstīt Šveices virsnieku un sporta nazi, tagad ikonisko Šveices armijas nazi, radot pamatu plaukstošam uzņēmumam, kas varētu saglabāt savu pozīciju pasaules arēnā.

Kopš tā laika viņa solidaritātes gars, dziļas saknes reģionā un stingra apņemšanās ievērot stabilās vērtības veidoja Victorinox uzņēmuma filozofiju.

Mūsdienās Victorinox ir globāls uzņēmums ar piecu produktu kategoriju: Šveices armijas naži, sadzīves un profesionālie naži, pulksteņi, ceļojumu somas, koferi, aksesuāri un smaržas. Šveices armijas nazis ir galvenais produkts un tam ir vadošā loma visu produktu kategoriju attīstībā.

 Kvalitāte.

Victorinox garantē, ka tā produkti atbilst augstākajiem standartiem visās jomās, un kvalitāte nekad nepasliktinās neatkarīgi no ražošanas vietas. Lielākā daļa Victorinox produktu - Šveices armijas naži, sadzīves un profesionālie naži, pulksteņi un smaržas - ir izgatavoti Šveicē.

Tieši šis kvalitātes līmenis ļāva Victorinox kļūt par līderi savā nozarē ne tikai Šveicē, bet arī visā pasaulē.