Noteikumi un nosacījumi

Apmaksa

Pasūtījumus jūs varat apmaksāt ar bankas pārskaitījumu vai izmantojot šādas maksājumu kartes:.Visas transakcijas tiek apstrādātas euro valūtā. Īstenotie drošības pasākumi, kas šifrē jūsu kartes datus, ļauj veikt pirkumus bez jebkāda riska.

 

PVN un importa nodokļi

 

Visas mūs mājaslapā norādītās cenas ietver šobrīd spēkā esošo PVN likmi.

 

Piegāde

 

Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts darba dienas laikā pēc apmaksas saņemšanas. Gadījumā, ja visa prece ir uz vietas, piegādes laiks sastāda no vienas līdz trim darba dienām, izmantojot kurjeru dienestu. Gadījumā, ja preces nav noliktavā, mēs jums paziņosim ar elektroniskā pasta starpniecību.

 

Piegādes kavējumi

 

Lielas noslogotības gadījumā iespējami nelieli piegāžu kavējumi. Šajā gadījumā jūs tiksiet informēti ar elektroniskā pasta starpniecību.

 

Mūsu 100% garantija

 

Mūsu produkcija ir izgatavota, izmantojot ļoti precīzas tehnoloģijas, turklāt liela uzmanība tiek pievērsta izstrādājuma kvalitātes kontrolei. Tomēr, ja jūs vēlaties atgriezt vai apmainīt preci, lūgums to desmit dienu laikā kopš saņemšanas brīža nosūtīt atpakaļ nebojātā oriģinālajā iepakojumā.

Vēlamies vērs jūsu uzmanību, ka pasta izdevumi netiek kompensēti. Diemžēl mēs neatbildam par atgriezto preču pazušanu, kas notikusi pārsūtīšanas rezultātā. Preces jāsūta uz mūsu adresi, kas norādīta pavaddokumentos. Lūgums, veicot preces atgriešanu, pievienojiet pavaddokumentu.

 

Samaksas atlīdzināšana

 

Samaksa par jūsu atgrieztajām precēm iespējami īsākā laikā tiks atlīdzināta pilnā apjomā, parasti desmit dienu laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas.

 

Samaksas atlīdzināšanas nosacījumi

 

Mūsu uzņēmuma galvenais uzdevums ir izdarīt tā, lai jūs paliktu apmierināti ar savu pirkumu. Gadījumā, ja jūs kaut kas neapmierina, 14 dienu laikā pēc pirkuma noformēšanas jūs varat atsūtīt preci apmaiņai vai to atgriezt.

 

Jebkura prece jebkādu iemeslu dēļ var tikt atgriezta mums atpakaļ ar nosacījumu, ka tā ir atgriezta nebojātā oriģinālā iepakojumā, turklāt tai ir pievienoti pavaddokumenti.

 

Visai precei jābūt jaunai, tīrai un ar nebojātām etiķetēm. Visai precei jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā. Atgriešanai nav paredzētas nolietotas vai bojātas preces.

 

Diemžēl mēs nevaram apmainīt preci vai atlīdzināt jums samaksu, kamēr preci nesaņemsim atpakaļ.

 

Visai precei, bez izņēmumiem, jābūt saņemtai 10 darba dienu laikā pēc apmaiņas atļaujas apliecinājuma saņemšanas. Mūsu uzņēmums 10 darba dienu laikā papildinās jūsu kontu vai izsniegs interneta veikala kredītu. Lūdzam vērst uzmanību, ka, veicot atgriešanu, jūs atbildat par visiem piegādes un noformēšanas izdevumiem.

 

Krāsu atspoguļošana

 

Mēs esam izdarījuši visu iespējamo, lai nodrošinātu precīzu attēlu krāsu atspoguļošanu, bet produkcijas apraksts būtu maksimāli pilnīgs. Tomēr var būt sīkas produkcijas krāsu atveidošanas un apraksta atšķirības.

 

Netiešie zaudējumi

 

Rippol Z neatbild par jebkādiem netiešiem zaudējumiem, kas radušies līguma neievērošanas vai jebkādu citu iemeslu rezultātā. Jebkura prasījuma saistības nedrīkst pārsniegt piegādātās preces cenu. Tas neietekmē Jūsu likumīgās tiesības.

 

Autortiesības un preču zīmes

 

Visas tiesības ir aizsargātas. Jebkādu šīs interneta vietnes materiālu kopēšana, drukāšana vai lejupielāde komerciālai izmantošanai ir kategoriski aizliegta. Interneta vietnes fragmenti var tikt nodoti trešajām personām tikai personīgai izmantošanai un rekomendācijām.

 

Informācija par uzņēmumu

 

SIA „Rippol Z”

LV40003345503

Maskavas iela 250, Rīga, LV-1063

tālr. +371 67189529

 

Juridiskie dati

 

Ja nepieciešams, cenās iekļauts PVN 21% apmērā.

 

Mēs esam pārliecināti, ka veikt pasūtījumus tiešsaistē ir pilnīgi droši. Jūsu kartes dati nenonāk internetā. Pēc tam, kad tika veikta un apstiprināta samaksa, kartes dati tiek dzēsti. Tas nozīmē, ka jums nāksies ievadīt kartes datus katram tiešsaistes pirkumam – šī nelielā neērtība nodrošinās pilnīgu drošību, veicot pasūtījumus tiešsaistē.